KONST / Litografier / Färglitografi 13431054
nr 1343 1054
Färglitografi
Gösta Gustavsson, "Norrbro". Signerad, numrerad 252/300, daterad 1983. Motivet: 59x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:35:44
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm